Soru: Whatsapp Arşiv Nerede Android?

Whatsapp’ta arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

Mesajlarınızın saklandığı son yedeğinizi yüklemek için Whatsapp ‘ı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekiyor. Yeniden kurulam sırasında Whatsapp mesaj yedinizi bulacak ve size yüklemek isteyip istemediğinizi soracak. “ Geri Yükle” seçeneğine tıklayarak silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz.

Whatsapp’ta sohbet arşivi nerede?

Whatsapp arşiv mesajları görme Android işemi için “Arşivlenmiş” bölümü ekranı kaydırdığınızda altta yer alacaktır. Sohbetler ekranınızı aşağı kaydırarak en alta gelin ve Arşivlenmiş yazısına dokunun.

Whatsapp arşivden nasıl çıkarılır?

Android ‘de WhatsApp Sohbetini Arşivden Çıkarma

 1. Sohbet ekranında, ekranın altına kaydırın ve Arşivlendi Arşivlenmiş Sohbetler klasörünü açmak için.
 2. Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbete dokunun ve basılı tutun, ardından Arşivden çıkar Araç çubuğundaki simgesi.

Whatsapp arşivlenmiş sohbete mesaj gelir mi?

ARŞİVLENMİŞ SOHBETLER YENİ MESAJ GELSE DAHİ ARŞİVDE KALACAK Tatil modunu aktif ettiğinizde arşivlenen herhangi bir sohbetten yeni mesaj gelse dahi sohbet arşivde kalmaya devam eder. Böylece WhatsApp ana sayfada görmek istemediğiniz sohbetler arşivlenmiş mesajların arasında kalmaya devam eder.

WhatsApp arşivlenmiş mesajlar ne işe yarar?

Sohbeti arşivle özelliği, sohbetlerinizi daha iyi düzenleyebilmeniz için sohbetler listenizdeki bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini gizlemenize olanak verir. Sohbetler listenizin en alt kısmına giderek arşivlenen sohbetlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Fs20 Android Ne Zaman Çıkacak?

Telegram arşivlenen sohbet nasıl geri alınır?

Bir sohbeti arşivlenmiş sohbetler klasörüne aktarmak için sola kaydırın. Arşivde sohbetten bir bildirim alırsanız, arşivden çıkacak ve sohbet listesine geri dönecek. Sessiz sohbetler, sonsuza dek arşivde kalacak. Sola kaydırarak arşivi gizleyebilirsiniz.

WhatsApp sohbet arşivlenmesi ne demek?

Sohbeti arşivle özelliği, sohbetlerinizi daha iyi düzenleyebilmeniz için sohbetler listenizdeki bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini gizlemenize olanak verir. Not: Arşivlenmiş bireysel sohbetler veya grup sohbetleri, bu bireysel sohbetlerden ya da grup sohbetlerinden yeni bir mesaj aldığınızda arşivde tutulur.

WhatsApp sohbeti dışa aktarma nedir?

Bireysel veya grup sohbetlerinizden sohbet geçmişinizin bir kopyasını dışa aktarmak için sohbeti dışa aktarma özelliğini kullanabilirsiniz. Bireysel sohbeti veya grup sohbetini açın. Sohbeti aktarırken medyaları dahil etmek isteyip istemediğinizi seçin.

WhatsApp sohbet yedekleme nasıl bakılır?

WhatsApp yedekleme işlemleri:

 1. Adım #1: WhatsApp ‘ı açın ve sağ üstteki üç noktaya tıklayın.
 2. Adım #2: Ayarlar sekmesine tıklayın.
 3. Adım #3: Sohbetler menüsüne tıklayın.
 4. Adım #4: Sohbet yedeği sekmesine tıklayın.
 5. Adım #5: “Yedekle” tuşuna basın ve işlem tamam.

Arşive nasıl girilir?

Arşivi kontrol etme ve öğeleri arşivden çıkarma

 1. Android telefon veya tabletinizde Google Fotoğraflar uygulamasını açın.
 2. Google Hesabınızda oturum açın.
 3. En altta, Kitaplık. Arşivle’ye dokunun.
 4. Bir fotoğraf seçin. Birden çok fotoğraf seçmek için dokunup basılı tutun.
 5. Diğer. Arşivden çıkar’a dokunun.

Arşivlemek ne demek?

Instagram’a kullanışlı bir özellik geldi. Arşiv butonu sayesinde profilinizde paylaştığınız fotoğrafları arşiv klasörüne atarak sadece kendiniz göreceğiniz şekilde ayıklayabilirsiniz. Instagram’a gelen yeni ‘ arşiv ‘ özelliği kullanıcıların sadece kendilerinin görebileceği paylaşım klasörü anlamına geliyor.

Arşivlenen mesajlardan bildirim gelir mi?

Henüz geliştirme aşamasında olan ve kısa süre içinde yayınlanması beklenen özellik ile birlikte WhatsApp’taki arşivlenmiş sohbetlerinizden yeni bir mesaj geldiğinde bildirim almayacaksınız. Elbette ki bu özelliği isteğinize göre açıp kapatabileceksiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Android Oyunlar Bilgisayara Nasıl Indirilir?

WhatsApp’ta arşivlenmiş Sohbetler nasıl silinir?

Sohbetler sekmesinde Ara çubuğuna dokunun. Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbetin adını veya bu sohbette bulunan bir içeriği yazın. Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbeti sola doğru kaydırın. Arşivden çıkar’a dokunun.

Arşivlenmiş ne demek?

Anlam itibariyle arşiv; resmi ya da özel kurumların, çeşitli müessese veya kişilerin işlerini yürütürken kullandıkları ve muhafaza edilmesi gereken dokümanların (belgelerin) düzenli bir şekilde, belirli kaidelere göre bir araya getirilerek saklandığı yer demektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector