Soru: *#*#8351#*#* Android Ne Işe Yarar?

*# 0 *# ne işe yarar?

2- Genel Test Modu: *#0*# Bu kod sadece Android (Genellikle Samsung telefonlarda) cihazlarda çalışıyor. Telefonunuzun arama kısmına yazdığınız takdirde belli testleri yapabilirsiniz.

* * 4636 * * Nedir?

Android Kodları *#*#4636 #*#* – Bu kod ile akıllı telefonunuz hakkında detaylı bilgilere, veri kullanım istatistiklerine ulaşabilirsiniz. *#*#0842#*#* – Analog ve arka ışık testi yapabilirsiniz. *#06# – Telefonunuzun IMEI numarasını kontrol edebilirsiniz. *#*#0*#*#* – LCD ekran testi gerçekleştirebilirsiniz.

* 2767 * 3855 ne anlama geliyor?

Diyelim ki telefonunuza hard reset atmak yani, fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsunuz. Bunun için yazmanız gereken kod, *2767*3855 # olmalıdır. Bu kod bataryanızın durumunu görmek için kullanılır ve neredeyse tüm cihazlarda uygulanır.

*# 21 kodu ne işe yarar?

*#21 # Bu kodla aramalarınızın, mesajlarınızın ve diğer verilerinizin yönlendirilip yönlendirilmediğini öğrenebilirsiniz. Bilgilerin aktarıldığı yerler değil yönlendirme durumu gösterilir.

* * 4636 * * Ne işe yarar?

Android ‘in sadece kodlarla girebileceğiniz “testing” bölümüne girmek için telefonunuzun arama ekranına *#*#4636 #*#* tuşlamanız yeterli.

* 3370 kodu nedir?

13- Sinyal Arttırma; Telefon görüşme sırasında operatörünüzle ilgili sinyal problemi yaşıyorsanız yüksek bir yerlere çıkmak bir çözüm olabilir. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Bunun için telefonunuzdaki ses kalitesini daha yüksek hale getirebilmek için telefonunuzdan *3370 # tuşlamanız yeterli.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android Güncelleme Ne Zaman?

* 3001 12345 #* ne demek?

*3001 # 12345#* KODUNU TUŞLAYIN iPhone’da “Field Test” adlı sorun giderme moduna girmek için telefon uygulamasını açın ve *3001 # 12345#* kodunu tuşlayıp arayın. Bunu yaptığınızda karşınıza teknik bilgiler içeren bir dizi menü gelecek.

Hastane kodları ne anlama gelir?

Beyaz kod (1111): Hastanelerde çalışanlara yönelik şiddeti önlemeyi amaçlayan acil durum yönetim aracıdır. Mavi kod (2222): Acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyan hastalar, hasta yakınları ve tüm hastane personeline en kısa sürede müdahale edilmesini sağlayan acil durum yönetim aracıdır.

Telefonda USSD ne demek?

Yalnızca Android cihazlarda çalışan bu kod, titreşim, tek renkli ekran, ses gibi farklı telefon işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir özellik kütüphanesini açar. Bu kod, bir aramaya yanıt vermediğinizde ya da reddettiğinizde hangi çağrıların hangi numaraya yönlendirildiğini gösterir.

* 1234 nedir?

Firmware bilgisi öğrenme: *# 1234 # Telefondaki Firmware (donanım yazılımı) hakkında bilgi elde etmek için telefonun arama ekranında *# 1234 # kodunun çalıştırılması gerekiyor. Bu kod sadece Samsung Galaxy akıllı telefonlarda çalışmakta.

299 gizli kodu ne demek?

+ 299 numaralı ülke kodu bulunmaktadır. + 299 numaralı ülke kodu dünyanın en büyük ada ülkesi olan Grönland ülkesine aittir. Başka bir ülkeden Grönland ülkesi aranmak istendiğinde ülkenin telefon kodu olan + 299 numaralı ülke kodu telefon numarasının önüne mutlaka girilmelidir.

Telefonda Google nasıl sıfırlanır?

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemine “biçimlendirme” veya “tam sıfırlama ” da denir. Cihazda bildiğiniz bir Google Hesabı olduğundan emin olun.

  1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Hesaplar’a dokunun. “Hesaplar”a dokunma seçeneği yoksa cihaz üreticinizden yardım alın.
  3. Google Hesabı kullanıcı adı bulursunuz.

## 21 kodu nedir?

Salgından önce ya da sonra kendi isteği ile ücretsiz izne ayrılmış işçilerin bildirimleri “ 21 -Diğer Ücretsiz İzin” kodu ile bildirilmeye devam edilecek. Kanun sonrasında işveren tarafından ücretsiz izne gönderilen işçiler için ise yeni kod kullanılacak (28-pandemi ücretsiz izin).

You might be interested:  FAQ: Android Uygulamalar Nasıl Silinir?

## 21 ne demek?

İnternette sıklıkla araştırılan ##21 # kodu arama ekranına yazdığınızda telefonunuzda açık olan arama yönlendirme işlevini kapatmış olacaksınız.

Cep telefonu izlendiğini nasıl anlarım?

Telefonun saçma sapan hareketler yaparsa yani kendi kendine yazı yazması kendiliğinden bir yerlere basması veya telefon kameranın açık olduğun a dair bir ışık varsa izleniyor olabilirsin dostum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector