Redmi Note 9s Android 11 Ne Zaman Gelecek?

Redmi Note 9S Android 11 nasıl güncellenir?

Kullanabileceğiniz en yeni Android güncellemelerini alma

 1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Alt taraflarda Sistem Gelişmiş Sistem güncellemesi’ne dokunun.
 3. Güncelleme durumunuzu görürsünüz. Ekrandaki adımları uygulayın.

Xiaomi not 9S Android 11 alacak mı?

Redmi Note 9S Android 11 güncellemesi alıyor Ancak Note 9 Pro’dan birkaç hafta sonra gelen MIUI sürümünün aksine, en son Android için güncelleme üç ay sonra geliyor. Bu güncelleme, Note 9S için son Büyük Android yükseltmesi olacak gibi duruyor. Bu arada Xiaomi, 8 Şubat’ta MIUI 12.5’i Global olarak piyasaya sürecek.

Redmi Note 9S MIUI 125 alacak mı?

Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7 gibi giriş seviyesi cihazların ardından bu defa Redmi Note 9S MIUI 12.5 güncellemesini almaya başladı. MIUI 12.5 güncellemesine dahil edilen tüm gelişmelere geçmeden önce Xiaomi ‘nin ağustos ayı içerisinde Redmi Note 9 Pro, POCO X3 NFC ve POCO X3 için de MIUI 12.5 güncellemesini yayınlayacak.

Xiaomi Redmi Note 9S ne zaman güncelleme gelecek?

Redmi Note 9S ve Note 9 Pro İçin Yeni Güncelleme Güncelleme her iki cihazda Android güvenlik yama seviyesini Mart 2021’e yükseltiyor. Henüz başlayan güncellemenin tüm bölgelerde yaygınlaşması elbette zaman alacaktır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android 11 Nasıl Yüklenir?

A20 Android 11 alacak mi?

Samsung, cihazlarına hız kesmeden güncelleme sunmaya devam ediyor. Android 11 güncellemesini alacak sıradaki cihaz Samsung Galaxy A20 olacak. Samsung, Haziran ayında Galaxy A20 için Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesini yayınlamıştı. Söz konusu güncelleme şimdi daha geniş bir kitleye ulaşacak.

Android 11 nasıl kurulur?

Telefonunuz hazır olduğuna göre Android 11 yüklemeye geçebilirsiniz.

 1. Telefonunuzu USB kablosuyla PC’nize bağlayın.
 2. Windows’da Komut İstemi’ne girin.
 3. Ardından Windows için abd sideload’a, Mac/Linux için./adb sideload’a girin.
 4. Şimdi.
 5. Tamamlandığında telefonunuz Kurtarma Moduna dönecek.

Note 9S MIUI 12 ne zaman gelecek?

Redmi Note 9s ve Note 9 Pro Global MIUI 12 Güncellemesi Ne Zaman Geliyor? Her iki akıllı telefon için de güncelleme tarihi soruları üzerine destek ekip kullanıcılara cevap verdi. Ardı ardına gelen sorulara verilen cevap sonrasında güncellemelerin 20 Ekim tarihinde başlayacağı duyuruldu.

Telefonum güncel mi?

Hangi Android sürümüne sahip olduğunuzu öğrenme Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Sistem güncellemesi’ne dokunun. ” Android sürümü” ve “Güvenlik yaması düzeyi” bilgilerinizi görün.

Mi 10T MIUI 125 alacak mı?

Mi 10T serisi MIUI 12.5 güncellemesini aldı Ancak birkaç gün içinde; Türkiye, Rusya, Tayvan ve diğer ülkelerdeki kullanıcılarda MIUI 12.5 ‘i alacak. Mi 10T serisi piyasaya ilk sürüldüğünde kutudan Android 10 tabanlı MIUI 12 arayüzüyle çıkmıştı. Bu yılın başlarında her iki cihazda Android 11 güncellemesini aldı.

Mi Note 10 Lite MIUI 125 alacak mi?

Şimdi, Xiaomi, Mi Note 10 Lite ‘ın ‘Global’ varyantı için MIUI 12.5 güncellemesini dağıtmaya başladı. Güncelleme, V12.5.1.0.RFNMIXM yapı numarasıyla birlikte geliyor. Kısa sürede tüm küresel pazarlardaki telefonlarda indirilebilir duruma geçeceği aktarıldı.

Redmi Note 9s MIUI 125 ne zaman gelecek?

Xiaomi, 28 Aralık 2020’de Çinli akıllı telefon kullanıcıları için, en yeni MIUI özel Android dış görünümü olan MIUI 12.5 güncellemesini tanıtmıştı. Bundan sonra ise Çinli teknoloji devi, 8 Şubat 2021’de küresel kullanıcılar için MIUI 12.5 ‘i piyasaya sürdü.

You might be interested:  Soru: Android Telefona Rom Nasıl Atılır?

Redmi Note 9 özellikleri nelerdir?

Xiaomi Redmi Note 9 (128 GB) Temel Özellikleri

 • Ekran Boyutu: 6.53 İnç
 • Dahili Depolama: 128 GB.
 • Bellek (RAM): 4 GB.
 • Batarya Kapasitesi: 5020 mAh.
 • Hat Sayısı: Çift Hat.
 • Hızlı Şarj:
 • 5G:
 • 4.5G Desteği:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector