Hızlı Cevap: Whatsapp Arşivlenmiş Sohbetler Nerede Android?

Arşivlenen sohbetten bildirim gelir mi?

Şu anda, WhatsApp’ta bir sohbeti arşivlerseniz, yeni bir mesaj aldığınızda bu sohbet WhatsApp tarafından otomatik olarak arşivden çıkarılıyor. Benzer şekilde, bir sohbeti arşivden manuel olarak çıkarmadıkça yeni mesaj bildirimleri almayacaksınız.

WhatsApp arşivlenmiş sohbete mesaj gelir mi?

ARŞİVLENMİŞ SOHBETLER YENİ MESAJ GELSE DAHİ ARŞİVDE KALACAK Tatil modunu aktif ettiğinizde arşivlenen herhangi bir sohbetten yeni mesaj gelse dahi sohbet arşivde kalmaya devam eder. Böylece WhatsApp ana sayfada görmek istemediğiniz sohbetler arşivlenmiş mesajların arasında kalmaya devam eder.

WhatsApp’ta arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

Mesajlarınızın saklandığı son yedeğinizi yüklemek için Whatsapp ‘ı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekiyor. Yeniden kurulam sırasında Whatsapp mesaj yedinizi bulacak ve size yüklemek isteyip istemediğinizi soracak. “ Geri Yükle” seçeneğine tıklayarak silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz.

WhatsApp’ta arşivlenmiş sohbetler nasıl silinir?

Sohbetler sekmesinde Ara çubuğuna dokunun. Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbetin adını veya bu sohbette bulunan bir içeriği yazın. Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbeti sola doğru kaydırın. Arşivden çıkar’a dokunun.

Mesajlar arşivden nasıl çıkarılır?

Arşivlenen konuşmanın üzerine basılı tutun, ekranın üst kısmında çıkan çubuktan Arşivden Çıkar simgesine dokunun.

WhatsApp mesaj yedekleri nerede?

WhatsApp ‘i açın. Diğer Seçenekler bölümüne girin. Burada, Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği kısmına dokunun. Yedeklemek istediğiniz Google hesabını seçin.

You might be interested:  FAQ: Samsung S8 Android 9 Ne Zaman Gelecek?

WhatsApp sohbeti dışa aktarma nedir?

Bireysel veya grup sohbetlerinizden sohbet geçmişinizin bir kopyasını dışa aktarmak için sohbeti dışa aktarma özelliğini kullanabilirsiniz. Bireysel sohbeti veya grup sohbetini açın. Sohbeti aktarırken medyaları dahil etmek isteyip istemediğinizi seçin.

WhatsApp sohbet yedekleme nasıl bakılır?

WhatsApp yedekleme işlemleri:

 1. Adım #1: WhatsApp ‘ı açın ve sağ üstteki üç noktaya tıklayın.
 2. Adım #2: Ayarlar sekmesine tıklayın.
 3. Adım #3: Sohbetler menüsüne tıklayın.
 4. Adım #4: Sohbet yedeği sekmesine tıklayın.
 5. Adım #5: “Yedekle” tuşuna basın ve işlem tamam.

Arşivlenmiş ne demek?

Anlam itibariyle arşiv; resmi ya da özel kurumların, çeşitli müessese veya kişilerin işlerini yürütürken kullandıkları ve muhafaza edilmesi gereken dokümanların (belgelerin) düzenli bir şekilde, belirli kaidelere göre bir araya getirilerek saklandığı yer demektir.

WhatsApp arşivlenmiş mesajlar ne işe yarar?

Sohbeti arşivle özelliği, sohbetlerinizi daha iyi düzenleyebilmeniz için sohbetler listenizdeki bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini gizlemenize olanak verir. Sohbetler listenizin en alt kısmına giderek arşivlenen sohbetlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Telegram arşivlenen sohbet nasıl geri alınır?

Bir sohbeti arşivlenmiş sohbetler klasörüne aktarmak için sola kaydırın. Arşivde sohbetten bir bildirim alırsanız, arşivden çıkacak ve sohbet listesine geri dönecek. Sessiz sohbetler, sonsuza dek arşivde kalacak. Sola kaydırarak arşivi gizleyebilirsiniz.

Messenger de arşiv nerede?

Arşivlenmiş Konuşmalar’a tıkla. Açılır menüdedir. Arşivlenmiş konuşmalarını gözden geçir. Sayfanın sol tarafında konuşmaların bir listesini görürsün; bunlar arşivlenen tüm konuşmalardır.

WhatsApp hafızası nasıl silinir?

Öğeleri silme

 1. SOHBETLER sekmesinde, Diğer seçenekler > Ayarlar’a dokunun.
 2. Depolama ve veriler > Depolama alanını yönet’e dokunun.
 3. Çok kez iletilmiş veya 5 MB’tan büyük’e dokunun ya da belirli bir sohbeti seçin.
 4. Aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz:
 5. Sil’e dokunun.
 6. SİL’e dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector