Hızlı Cevap: Android Kodları Nasıl Kullanılır?

Google hediye kartı nasıl kullanılır?

Google Play hediye kartını, hediye kodunu veya promosyon kodunu kullanma

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan’a dokunun.
  4. Kodu girin.

*# 31 ne işe yarar?

8- Telefonunuzu arayan kimlik numarasında gizleme: # 31 # Bunu yalnızca Android cihazlarda çalıştırabilirsiniz. Ancak bu kodun girilmesi, Arayan Kimliği’nin devre dışı bırakıldığını belirten bir pop-up açıyor. Arayan Kimliği’ni yeniden yüklemek için * 31 # yazın.

*# 21 ne işe yarar?

*#21 # Bu kodla aramalarınızın, mesajlarınızın ve diğer verilerinizin yönlendirilip yönlendirilmediğini öğrenebilirsiniz. Bilgilerin aktarıldığı yerler değil yönlendirme durumu gösterilir.

* * 8351 * * Nedir?

6- Kendi Konuşmalarınızı Dinleyin; Yalnızca android telefonlarda geçerli olduğu iddia edilen bu özelliğe göre, *#*#8351 #*#* kodunu tuşlayarak son 20 telefon görüşmesindeki kendi konuşmalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Google Play kodu kaç lira?

Google Play kodu 25 TL.

Google Play’de geçerli 10 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store’da tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri harcamaya 10 TL hediye. Kampanyaya katılmak için KATIL GOOGLE yazıp 2255’e gönderin. Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.

* 31 *# nedir?

Sizi arayan gizli numaralar çoğunlukla *# 30# # 31 # yada *# 38# gibi numaraları sizin tele numaranızın önüne koyarak gizli bir şekilde arama sağlarlar. Bu şekilde size gelen aramada GİZLİ NUMARA yada ÖZEL NUMARA gibi bir ibare gözükür. Arayanın telefon numarası ise kesinlikle gözükmez.

You might be interested:  FAQ: Android Marshmallow Hangi Tabletlere Gelecek?

## 31 nedir?

Penis ile yapılan mastürbasyon için kullanılan argo bir tabirdir.

Kare 31 kare ne anlama geliyor?

Bu şekilde telefonunuzdan kolayca gizliden arama yapabilirsiniz. Bir sonraki aramanızda yine # 31 # tuşlamadığınız sürece telefon numaranız görünür şekilde olacaktır.

## 21 ne demek?

İnternette sıklıkla araştırılan ##21 # kodu arama ekranına yazdığınızda telefonunuzda açık olan arama yönlendirme işlevini kapatmış olacaksınız.

* 2767 * 38 ne işe yarar?

GPS ve WiFi testinde yaptığınız gibi bluetooth ağınızda bir sorun olup olmadığını öğrenmek için *#*#232331#*#* kodunu kullanabilirsiniz. *2767 *3855# kodunu arama ekranına yazarak telefonunuzu fabrika ayarlarına çevirerek telefonunuzu ilk satın aldığınız günkü gibi temiz bir hale getirebilirsiniz.

Yönlendirme nasıl iptal edilir?

Sabit telefon meşgul ise yönlenmesini diğer durumlarda çağrıyı almak isteyebilirsiniz. Bu durumda *60* yazıp meşgul durumda yönlenmesini istediğiniz numarayı tuşlayıp # tuşuna basınız. Yaptığınız bir yönlendirmeyi iptal etmek için ev telefonunuzdan ##002# tuşlamalısınız.

* 2767 * 3855 ne anlama geliyor?

Diyelim ki telefonunuza hard reset atmak yani, fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsunuz. Bunun için yazmanız gereken kod, *2767*3855 # olmalıdır. Bu kod bataryanızın durumunu görmek için kullanılır ve neredeyse tüm cihazlarda uygulanır.

*# 0228 nedir?

Şarjınız % 20 25 seviyelerindeyken telefonun tuşlar kısmına girip *# 0228 # yi tuşlayıp “quick start” diyoruz.

*# 7353 nedir?

*#7353 # –> Samsung telefonlarda hızlı test menüsü. Özel Android kodları arasında en önemlilerden birisi olan bu kod ile telefonunuzun kamera, ses, Bluetooth, sensor ve benzeri donanım veya özelliklerini kolayca test edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector