FAQ: Mortal Kombat X Android Nasıl Oynanır?

Mobil Mortal Kombat nasıl oynanır?

Mortal Kombat X’in mobil versiyonu, sizi 3 savaşçının içinde bulunduğu bir takımla birlikte dövüşe sürüklüyor. Ekranınıza dokunarak karşınıza gelen düşmanlarınızı dövmeye çalışıyorsunuz. Ekranınıza dokunarak her seferinde 3x kombo yapabiliyorsunuz. Rakipleriniz vuruşları blok etse bile yine de hasar alıyorlar.

Mortal Kombat X internetli mi?

Oyunun belli bölümlerinden yararlanmak için internete bağlı olmak zorundasınız. Grafikleri ve animasyonlarıyla oyuncuları cezbeden yapım, belli oranda internet bağlantısı gerektiriyor.

Mortal Kombat X XL paketi nedir?

XL Paketi, şimdiye kadar yayınlanmış dijital içeriğin neredeyse tamamıyla birlikte Kombat Paketi 1’e ve Kombat Paketi 2’ye de erişim imkanı sağlar. XL Paketi, 9 oynanabilir karakter, 25 karakter görünümü ve daha önce çıkartılan 2 Klasik Fatality paketini içerir. Şimdiye kadarki en kapsamlı MKX içerik eklentisi.

Mortal Kombat paralı mı?

Oyun severler ücretsiz sürümde hikaye modunun ilk 2 bölümünü oynayabilecekler. Ayrıca sınırsız olarak 1v1 dövüşlerine katılabilecekler. Oyunu hafta sonunda ücretsiz olarak deneyimleyecek olan kullanıcılar Kombat Pack içeriğindeki karakterlere de erişim imkanı kazanacak.

Mortal Kombat 9 kaç gb?

Boş Depolama Alanı: En temel kurulum, dahili depolamanızda en az 10 GB boş alan gerektirir. Kullanılmayan Ram Miktarı: Bu oyunun çalışması için en az 2 GB RAM kullanılmayan, serbest RAM bulunması gerekir.

Mortal Kombat XL ne zaman çıkacak?

Yeni çıkış yapacak Mortal Kombat XL oyununun çıkış tarihini 4 Ekim 2016 olarak belirten Warner Bros., NetherRealm tarafından geliştirildiğini ve konsol için olan oyunun PC için bir uyarlama olduğunu da belirtti.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Android Uygulamalarından Nasıl Para Kazanılır?

Mk11 aftermath kaç gb?

En temel kurulum, dahili depolamanızda en az + 45 GB boş alan gerektirir.

Mortal Kombat 11 hangi karakterler var?

Karakterler

  • Baraka.
  • Cassie Cage.
  • Cetrion.
  • D’Vorah.
  • Erron Black.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector