FAQ: Mi Note 10 Lite Android 11 Ne Zaman Gelecek?

Mi Note 10 Lite Android 11 alacak mı?

Öte yandan Xiaomi Mi Note 10 Lite, eski akıllı telefondan önce piyasaya sürüldü. Bu nedenle, Android 10 tabanlı eski MIUI 11 ile çıkış yaptı. Ancak, MIUI 12 güncellemesini aldıktan sonra, bu telefon bu yılın başlarında Android 11 güncellemesini de aldı.

Xiaomi Mi Note 10 Lite güncelleme alıyor mu?

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Android 11 güncellemesi alıyor. MIUI 12 tabanlı güncelleme, telefona yeni yazılım dizaynı ve yeni özellikler kazandıracak. İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Fold, Android 11 güncellemesini almaya başladı.

Xiaomi Android 11 ne zaman?

Xiaomi ‘nin yeni amiral gemisi Mi 11 ile duyurduğu arayüzü MIUI 12.5’i hangi modellerin alacağı belli oldu. Buna göre Android 11 tabanlı Xiaomi MIUI 12.5 arayüz güncellemesi global olarak 2021’in ikinci çeyreğinde dağıtıma başlayacak.

Mi A2 Lite Android 11 alacak mı?

Xiaomi ‘nin yayınladığı Android 11 güncellemeleri alacak telefon listesinde ne yazık ki Mi A2 Lite modeli yer almıyor.

Mi Note 10 lite nasıl güncellenir?

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 indir

  1. Telefonunuzun ayarlar kısmını açın.
  2. Telefon Hakkında yazan kısma girin.
  3. Sistem güncellemesi kısmını seçin.
You might be interested:  Mini Pc Android Tv Box Ne Işe Yarar?

Xiaomi Yeni sürüm ne zaman gelecek?

Geçtiğimiz Kasım ayında 2021’in 2. yarısında çıkacağı açıklanan MIUI 13 için, geri sayım başladı. 25 Haziran’da geleceği konuşulan yazılım güncellemesi, Xiaomi telefonlara yeni özellikler kazandıracak ve kullanıcı deneyimini iyileştirecek.

Redmi Note 10 MIUI 125 ne zaman gelecek?

Xiaomi, 28 Aralık 2020’de Çinli akıllı telefon kullanıcıları için, en yeni MIUI özel Android dış görünümü olan MIUI 12.5 güncellemesini tanıtmıştı. Bundan sonra ise Çinli teknoloji devi, 8 Şubat 2021’de küresel kullanıcılar için MIUI 12.5 ‘i piyasaya sürdü.

Telefon markası mi?

2010 yılında kurulan ve dünyanın en büyük dördüncü akıllı cep telefonu markası haline gelen Çin merkezli Xiaomi, geliştirdiği Mi telefon modellerine güncel teknoloji trendlerini yansıtmakla kalmıyor, bazı ürünleriyle doğrudan doğruya yeni trendler belirliyor.

Xiaomi Mi Note 10 lite nasıl bir telefon?

Xiaomi Mi Note 10 Lite 128 GB Telefon gayet güzel ekranı kamerası çok güzel yalnız konuşma yaparken yakınlık sensöründe ufak bir sorun vardı onun için bugün güncelleme gönderildi. Yakınlık sensörü performans iyileştirmesi diye. Ancak genel itibarıyla telefon çok güzel. Şarjı 1.5 günü biraz aşıyor o da gayet güzel.

Xiaomi Note 10 Lite 5G destekliyor mu?

5G desteği olan bir telefon. Geniş AMOLED ekranı Gorilla Glass 5 teknolojisi ile korunuyormuş. Aşırı ısınma sorununun önüne geçen VC soğutma teknolojisi bulunuyor.

Xiaomi Mi Note 10 lite ne zaman çıktı?

Kutudan ise Android 10 tabanlı MIUI 11 arayüzü yüklü şekilde çıkıyor. Xiaomi Mi Note 10 Lite, Mayıs ortası itibarıyla satışa sunulacak.

Redmi Note 8 Pro android 11 geldi mi?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro: Xiaomi, MIUI 12.5 ve Android 11 sürümü geliyor.

Note 8 Pro android 11 alacak mi?

Xiaomi ‘nin Redmi Note 8 ve Note 8 Pro ‘yu Android 11 ‘e yükselteceğini duyurmasının üzerinden aylar geçti. O zamandan beri kapalı beta grupları her iki cihaz için de güncellemeyi alırken Note 8 ‘in yalnızca Çin versiyonu yeni Android sürümü ile tanıştı.

You might be interested:  Android Dns Nasıl Değiştirilir?

Android 11 hangi cihazlara gelecek?

Android 11 ‘e hazır telefonlar.

  • Samsung. Galaxy S20 5G.
  • Google. Pixel 4a.
  • Samsung. Galaxy Note 20 Ultra 5G.
  • OnePlus. 8 Pro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector