Clean Master Android Nasıl?

Clean Master ücretsiz mi?

Clean Master (Boost & AppLock), Android’inizi temizlemek, korumak ve kolay, etkili ve ücretsiz bir uygulama için mükemmel bir çözümdür.

Clean Master a ne oldu?

Google, 2018’de Clean Master Dosya Yöneticisi uygulamasını reklam politikalarını ihlal ettiği gerekçesiyle Google Play Store’dan kaldırmıştı.

Clean Master anlamı nedir?

Kullanıcının ihtiyacı olmayan ve işletim sisteminin arkaplanında işgal edilen belleğin serbest bırakılmasını sağlayarak, kullanıcılara daha hızlı bir telefon deneyimi sağlar. Clean Master, ayrıca bir antivirüs programıdır. AV-TEST tarafından en iyi antivirüs motoru olarak seçilmiştir.

Com MIUI Cleanmaster nedir?

Xiaomi ‘nin resmi dosya temizleyicisi MIUI Cleaner akıllı telefonunuzdan dosyaları silmek için Xiaomi ‘nin resmi uygulaması. Bu, önbellek, yinelenen fotoğraflar, kaldırılmış uygulamalardan dosyalar ve akıllı telefonunuzda gereksiz yere yer kaplayan diğer birçok öğeyi içerir.

Com Cleanmaster Mguard nedir?

Clean Master (Cleaner) cep telefonunuzun ön belleğini silen,temizleyen veya geçmişini temizleyen farklı iyileştirme seçeneklerini içermesi sayesinde Android cihazınızın daima mükemmel kalmasını sağlayan eksiksiz bir temizleme uygulamasıdır.

Keep clean nasıl bir uygulama?

KeepClean – Daha Temiz ve Daha Hızlı uygulaması, zararlı uygulamaları, dosyaları, reklamları, cihaz açıklarını hızlıca temizliyor. Wi-Fi güvenliği de sağlayan uygulama, çevrenizdeki Wi-Fi ağlarına akıllı tarama uygulayarak Wi-Fi virüslerinin cihazınıza girmesini engelliyor.

Piano Tiles neden kaldırıldı?

Piano Tiles 2 Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. 20 Şubat’ta Google Güvenlik Blogu, Piano Tiles 2 dahil olmak üzere yaklaşık 600 uygulamanın “yıkıcı reklam politikasını” ihlal ettikleri için Google Play Store’dan kaldırıldığını belirten bir duyuru yayınladı.

You might be interested:  Sık sorulan: Gm 8 Android 9 Ne Zaman Gelecek?

Com MIUI Gallery nedir?

Xiaomi’nin MIUI 12 için geliştirdiği yeni Galeri uygulamasının APK dosyası yayınlandı. MIUI Gallery v2.2.16.17 ile birlikte Xiaomi, kullanıcılara Optik Karakter Tanıma (OCR), ekran görüntüsüne akıllı telefon çerçevesi, yeni gökyüzü değiştirme filtreleri gibi bir takım gelişmiş özellikler sunuyor.

Mi tarayıcı ne ise yarar?

Merhaba Arkadaşlar! Mi Tarayıcı, MIUI için sezgisel arayüzü ve daha hızlı web taramasıyla bilinen yerleşik bir web tarayıcısıdır. Ayrıca, haber akışı, videolar, oyunlar vb.Gibi ilginç çevrimiçi içerikleri destekler.

Mi pay ne işe yarar?

Dijital ödeme sistemi Mi Pay, Hindistan’da devlet eliyle geliştirilen ve kredi kartları, banka kartları, internet bankacılığı ve QR kodla ödemeyi sağlayan dijital para aktarım sistemi UPI’yi (Birleşik Ödeme Arayüzü) destekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector