Android Data Recovery Nasıl Kullanılır?

Android Data Recovery nedir?

7- Data Android Recovery android işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınızda yanlışlıkla sildiğiniz veya format sonucunda kaybettiğiniz dosyalarınızı geri getirmeye yaran başarılı bir programdır. Popüler resim, video ve ses formatlarını tanıyan 7- Data Android Recovery ücretsizdir.

FoneLab nasıl kullanılır?

USB hata ayıklama modu aktif hale getirildikten sonra FoneLab for Android programını açın. Karşınıza gelen seçeneklerden ” Android Data Recovery” seçeneğini seçin. Program Android cihazınız ile bağlantıyı sağlayana kadar bekleyin. Bağlantı sağlandıktan sonra telefonunuzun ekranında bir pencere açılacaktır.

Telefondan sildiğim dosyaları nasıl geri getirebilirim?

Android silinen dosyaları geri getirme yöntemleri:

 1. Yöntem #1: Eğer varsa geri dönüşüm kutusunu ya da arşivi kontrol edin.
 2. Yöntem #2: Bulut yedeklemesini kontrol edin.
 3. Yöntem #3: WhatsApp yedeklemesini kontrol edin.
 4. Yöntem #4: Masaüstü veri kurtarma programlarını deneyin.

Silinen veriler nasıl geri getirilir?

Silinen veya değiştirilen dosya veya klasörü içeren klasöre gidin, sağ tıklayın ve ardından Önceki sürümleri geri yükle’yi seçin. Klasör bir sürücünün en üst düzeyindeyse (örneğin C: dizinindeyse), sürücüye sağ tıklayın ve ardından Önceki sürümleri geri yükle’yi seçin.

Free Android Data Recovery nedir?

Bu ücretsiz Android veri kurtarma platformu, farklı cihazların bir kaleydoskopundan verileri geri yükleyebilir. Cihaz kişisel bilgisayarınıza bağlanacak, tüm dosyalar taranacak ve daha sonra bir düğmeye basılarak kurtarılabilecektir. Burada bazı örnekler SMS mesajları görüntüleri videoları kişileri ve belgeleri içerir.

You might be interested:  Soru: Android E Nasıl Müzik Indirilir?

Android Data Recovery Nasıl Kurulur?

Bunun için şu adımları izleyin: Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama Modu. Etkinleştirdikten sonra 7- Data Recovery ‘i başlatın. Açılış ekranındaki seçeneklere baktığımızda programın bilgisayarda dosya kurtarma işlemi için de kullanılabildiğini görüyoruz.

FoneLab ne demek?

Aiseesoft FoneLab en çok güvenilen iPhone/iPad/iPod veri kurtarma programıdır. Uygulama silinmiş metinleri (contacts, text messages, call logs, notlar, vb.), ve kayıp medya içeriğini (photos, music, videos, vb.) iOS cihazlarda direkt kurtarır. Ayrıca, iOS verisini iCloud veya iTunes yedeklerinden de kurtarır.

Dr FONE iPhone nasıl kullanılır?

Bilgisayarınıza, iPhone, iPad veya iPod touch bağlamak için iOS cihazınız ile birlikte verilen USB kablosunu kullanın. Sonra bilgisayarınızda dr. fone başlatmak ve “Kurtar” seçin. Program cihazınızı algıladıktan sonra aşağıdaki gibi, bu size bir pencere gösterecektir.

iPhone silinen dosyalar nerede?

Fotoğrafınızı veya videonuzu yanlışlıkla sildiyseniz Son Silinenler klasöründe bulabilirsiniz. Fotoğraflar > Albümler’e gidin ve İzlenceler bölümünde Son Silinenler’e dokunun. Eksik fotoğrafı veya videoyu görürseniz Son Kullanılanlar albümünüze geri taşıyabilirsiniz.

Telefonda silinen resimler hangi dosyada?

Android Cihazlarda Silinen Dosyayı Geri Getirme

 • Android cihazınızda Google Fotoğraflar uygulamasını açın.
 • Sol üst taraftaki ”Menü”den ”Çöp Kutusu”na dokunun.
 • Kurtarmak istediğiniz fotoğrafa tıklayın ve basılı tutun.
 • Silinen resmi geri almak için ekranın altındaki ”Geri Yükle”yi tıklayın.

Kalıcı olarak silinen dosyalar nereye gider?

Modern işletim sistemlerinin çoğunda bir dosyayı ilk defa sildiğinizde, dosya “Geri Dönüşüm Kutusu” ya da “Çöp Kutusu” olarak adlandırılan bir klasöre gönderiliyor. Geri dönüşüm kutusundaki dosya henüz silinmemiş bir halde ve diskinizde yer kaplamaya devam ediyor.

Android telefonda geri dönüşüm kutusu nerede?

1 Galeri uygulamasına dokunun. 2 Sağ üst köşede bulunan Üç Nokta simgesine dokunun. 3 Çöp Kutusu sekmesine dokunun.

You might be interested:  Telefon Android Sürümü Nasıl Yükseltilir?

Geri dönüşüm kutusu silindi nasıl geri getirebilirim?

Geri Dönüşüm Kutusundan Silinen Dosyaları Geri Getirme (Windows 10, 8, 7)

 1. Masaüstündeki simgesine çift tıklayarak Geri Dönüşüm Kutusunu açın.
 2. Geri dönüşüm kutusundan geri yüklemek için dosya/dosyaları veya klasör/klasörleri bulup seçin.
 3. 3. Seçimde sağ tıklayın veya çift tıklayın ve Geri Yükle’yi seçin.

Easeus ücretsiz mi?

PC, dizüstü bilgisayar veya çıkarılabilir aygıttaki; silinmiş, formatlanmış veya kayıp verileri kolayca ve hızlı bir şekilde kurtarmak için en iyi ücretsiz veri kurtarma yazılımıdır.

Sistem geri yükleme de silinen dosya geri gelir mi?

Evet. Sistem Geri Yükleme, Belgeler klasörü veya fotoğraflar, e-postalar vb. Kişisel dosyaları etkilemez ancak masaüstünüzdeki dosyaların kaybolduğunu görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector